170207 adhSrdečně zveme Vás a Vaše přátele na mezinárodní setkání, které proběhne 6.-8. dubna 2017 v Castelgandolfu v Itálii.

Možnosti programu:
1) Účast na samotném setkání: příjezd ve středu 5. dubna 2017: ubytování, účast na setkání (začátek ve čtvrtek 6. dubna ráno, konec v sobotu 8. dubna kolem 12:30 hodin). Přihlášky do 20. března.

2) Účast na setkání + den předem účast na generální audienci a prohlídka Říma: příjezd v úterý 4. dubna 2017, ubytování na jednu noc v Římě v Nepomucenu, ve středu účast na generální audienci ve Vatikánu, prohlídka Říma, navečer přesun do Castelgandolfa, ubytování, účast na setkání. Přihlášky do 14. února.

Doprava:
• Letecky: např. Praha-Řím společnost Wizzair v 10.55 hod. (v úterý, spolu se skupinou, informace u Blanky Novákové), zpět odlet z Říma se společností Ryanair v sobotu 8. 4. ve 14.35 hod. Pro zájemce letenky objednáme. Cena letenek kolem 2400 Kč a výše. (Viz např. www.letuska.cz, www.studentagency.cz, www.skyscanner.cz) Doporučujeme letenky zakoupit co nejdříve (obvykle se zdražují).
• Po vlastní ose autem, autobusem, vlakem.

Tlumočení do češtiny nebo slovenštiny zajištěno.

Předpokládaná cena: 160 eur (zahrnuje ubytování od 5. dubna, plnou penzi, dopravu z letiště do Castelgandolfa a zpět, příspěvek na zajištění překladu). Za nocleh v Nepomucenu je potřebné počítat asi 18 eur navíc + něco na středu nebo si vzít jídlo na cestu.
Cestovné si hradí každý zvlášť.

Doporučujeme zařídit si zdravotní pojištění na cestu do zahraničí.

Přihlášky na setkání: zde nebo mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
do 20. března.
Zájemce o generální audienci a ubytování v Nepomucenu prosíme o přihlášení do 14. února.

Bližší informace: Blanka Nováková: mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 608 452 392 (letí se skupinou v úterý).

170207 adh

0
0
0
s2sdefault