170517 nm vlk2Vyšlo zvláštní číslo časopisu Nové město, které bylo původně zamýšlené jako příspěvek k oslavě 85. narozenin kardinála Miloslava Vlka (17. května), ale které se pod vlivem jeho rychlého odchodu z tohoto světa stalo vzpomínáním na tuto jedinečnou osobnost.

Obsahuje vzpomínky jeho příbuzných, přátel, spolupracovníků, lidí, kteří se s ním potkávali pracovně i soukromě, členů církví, náboženských skupin a mnoha dalších, a to z České repubiky i ze zahraničí, neboť rozsah jeho kontaktů a vztahů byl doslova celosvětový.

V textech se redakce snažila nacházet společný jmenovatel, jímž je úsilí o realizaci biskupského hesla kardinála Vlka „aby všichni byli jedno“; čili představit kněze, dělníka, fokolarína, biskupa, arcibiskupa, kardinála Vlka jako člověka pevné víry, který navazoval a udržoval mnoho vztahů a žil pro ně.

Nové město lze objednat pro jednotlivce i farnosti na adrese redakce: Nové město - časopis, Londýnská 44, 120 00 Praha 2, tel.: 733 798 155, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Doporučená cena: 75 Kč + poštovné. Množstevní sleva možná.

0
0
0
s2sdefault